Tani Kurier Paleta Gdańsk

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Gdańsk w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Paleta Gdańsk

Przesyłki paletowe w Gdańsku

Ze względu na bliskość gdyńskiego portu morskiego, Gdańskowi również przypisywana jest rola jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w północnej części Polski. Przesyłki międzynarodowe, przesyłki paletowe i inne rodzaje paczek o różnych rozmiarach, w Gdańsku wysyłane są zatem przez oddziały firm i osoby prywatne każdego dnia. Konkurencja wśród firm kurierskich jest do tego na tyle wysoka, że gdańskie przedsiębiorstwa mają z czego wybierać tak, aby to tani kurier mógł doręczyć ich dokumenty, produkty czy przesyłki paletowe tam, gdzie trzeba.

Gdańsk - północna metropolia

Gdańsk to jedno z największych polskich miast, i największe wśród tych położonych nad samym Bałtykiem. Jest miejscem o niezliczonej liczbie autów, do którego każdego roku przeprowadza się tysiące osób, a jeszcze więcej po prostu odwiedza je na przykład w wolny weekend. Jako największa część składowa Trójmiasta, prezentuje zarówno walory estetyczne, turystyczne jak i stwarza ogromne możliwości inwestycyjne.